Zastanawiasz się nad studiami, ale uważasz że nie masz na nie czasu z powodu pracy? A co jeśli można jednocześnie pracować i studiować? A jeśli dodamy do tego, że studia są darmowe? Zobacz jakie korzyści niosą za sobą studia i dlaczego warto kształcić się, nawet jeśli już pracujesz.

Darmowe studia zaoczne w PWSZ w Elblągu?

TRUDNY WYBÓR

Na pewnym etapie naszego życia jesteśmy postawieni przed bardzo ważnym i decydującym o naszych późniejszych losach wyborem - praca czy studia?

Dla wielu decyzja ta jest oczywista i od razu decydują się iść na studia dzienne. Co jednak gdy nie możemy, lub nie chcemy poświęcać szybszego wejścia na rynek pracy na rzecz studiów?

Oczywistym jest, że studia dają nam szansę na lepszą przyszłość ale wymagają od nas poświęcenia czasu i niejednokrotnie pieniędzy, aby móc studiować zaocznie jednocześnie pracując.  W takim wypadku najlepiej zadać sobie pytanie - co mogę na tym zyskać?

Dla każdego z nas odpowiedż będzie inna, jednak postarajmy się odpowiedzieć na to pytanie od strony czysto praktycznej.

PODNOSZENIE KWALIFIKACJI

Zapewne znasz to uczucie towarzyszące zdobyciu pierwszej pracy. Czujesz radość, ponieważ zaczynasz zarabiać pieniądze i żyć na własny rachunek.

Po jakimś czasie zdajesz sobie jednak sprawę, że to za mało i stać Ciebie na więcej. Specjalistyczne, wymagające wyższego wykształcenia zawody są lepiej płatne oraz umożliwiają rozwój i pięcie się po szczeblach kariery. 

W przyszłości studia nie tylko dadzą Ci lepszą pracę, ale również otworzą przed Tobą nowe możliwości oraz uczynią Ciebie bardziej pożądanym na rynku pracy.

Pamiętajmy, że statystycznie człowiek w ciągu życia siedmiokrotnie zmienia pracę. Nawet w wypadku gdy w przyszłości będziesz rozważać zmianę zawodu to wyższe wykształcenie znacząco ułatwi Ci przebranżowienie.

DUŻE MOŻLIWOŚCI W PWSZ W ELBLĄGU

Jak widzisz studia są doskonałą inwestycją, a pracując i mając możliwość jednocześnie studiować za darmo wybór jest oczywisty.

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu możemy Ci zaoferować darmowe studia popołudniowe na kierunkach: Ekonomia i Administracja. Studia te są idealnie dopasowane do osób pracujących i łączą praktyczność kształcenia z wygodą studiowania.

Pamiętaj, że niezależnie od wybranego przez Ciebie kierunku studiów najważniejsze jest to aby twój wybór pozwolił Ci się dalej rozwijać i wykorzystywać zdobyte umiejętności w wymarzonym zawodzie.

REKRUTACJA TRWA

Jeśli nie masz pewności odnośnie tego jaki kierunek wybrać, lub też chcesz uzyskać informacje dotyczące studiów w PWSZ w Elblągu skontaktuj się z nami przez Facebook lub poprzez Biuro Informacji Rekrutacyjnej PWSZ w Elblągu pod nr telefonu 55 629 05 54, bądź przez e-mail: Turn on Javascript! .

 

Autor: Dariusz Trzciński


Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
Przewiń do góry